Moto-Master

Moto-Master

Пропонуємо до Вашої уваги продукцію голандської компанії Moto-Master, виробника компонентів високопродуктивних гальмівних систем для дорожних та Off Road мотоциклів. 

  З моменту свого заснування в 1997 році і до сьогодні, Moto-Master впроваджує інноваційні рішення для виробництва таких компонентів гальмівних систем як гальмівні диски, гальмівні колодки, гальмівні супорти, армовані магістралі та робочі циліндри для гальмівних систем сучасних мотоциклів. Сучасні серії гальмівних дисків Ultra-lite та революційних Flame-rotors є одними із багатьох високоякісних продуктів та нововведень, що дозволили продукції Moto-Майстер завоювати тверду репутацію провідного виробника aftermarket гальмівних систем. У 2018 році в лінійку продукції додано привідні зірочки і ланцюги для Off Road мотоциклів. Цей крок ще більше зміцнив позиції до Moto-Master у кращих гонщиків мото чемпіонатів світу. Протягом десяти років після заснування, Moto-Master допоміг забезпечити численні титули гонщикам IDM, Європейського та Світового чемпіонату, і сьогодні, Moto-Master перетворився на домінуючу марку компонентів в гонках Motocross Grand Prix. 

  Сьогодні із впененістю можна сказати - багато гонщиків у всьому світі покладаються на Moto-Master, щоб мати конкурентну перевагу над іншими, коли мова йде про контрольовану зупинку та безвідмовність роботи.

Каталог Moto-Master (посилання на оф.сайт)


Передній адаптер MOTO-MASTER KTM, HUSQVARNA, HUSABERG

Передній адаптер MOTO-MASTER KTM, HUSQVARNA, HUSABERG

Підходить до таких моделей:HUSABERG 125cc TE125 2012-2014 HUSABERG 250cc FE250 2012-2012 H..

0.00 €

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)